VINCI Energies v ČR

Na českém trhu nabízíme řešení v sektoru energetiky, dopravní infrastruktury, technologie budov a informačních technologií. Provozujeme 8 společností, které generují obrat přes 2 mld. Kč a jejichž 760 odborníků zastřešuje téměř všechny hlavní oblasti působení celosvětového holdingu VINCI Energies.

 

     Našimi společnostmi v České republice jsou:

Cegelec a.s.

Společnost se sídlem v Praze dodává výrobky a služby pro vozidla městské hromadné dopravy a provádí modernizace a rekonstrukce starších vozů. Své služby poskytuje ve 21 zemích.

Více informací na www.cegelec.cz

ELEKTROTRANS a.s.

Společnost je lídrem v oblasti výstavby vedené velmi vysokého napětí. Nabízí design, inženýring, výstavbu a údržbu přenosové a rozvodné soustavy.

Více informací na www.elektrotrans.cz

KASTT, spol. s r.o.

Společnost s výrobními prostory v Hradci Králové nabízí výrobu tepelných výměníků a komplexní dodávky vzduchotechniky,. klimatizace včetně chlazení, vytápění, měření a regulace.

Více informací na www.kastt.cz

Omexom GA Energo s.r.o.

Společnost se sídlem v Plzni patří dlouhodobě mezi hlavní hráče segmentu elektromontáží v ČR. Poskytuje komplexní dodávky v oblasti projekce, výstavby a údržby vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven.

Více informací na www.gaenergo.cz

TPI Česká republika s.r.o.

Společnost již více než 20 let poskytuje služby projekce, montáže a servisu sprinklerových stabilních hasících zařízení. Její dodávky jsou určeny do obchodních a administrativních budov, průmyslových a skladových hal.

Více informací na www.tpicr.cz

VARS BRNO a.s.

Společnost dodává inovativní a chytrá řešení pro dopravní telematiku, správu majetku a GIS.

Více informací na www.vars.cz

VINCI Facilities Česká republika, s.r.o.

Společnost poskytuje komplexní služby facility managementu a nabízí řešení pro všechny typy budov.

Více informací na www.vinci-fm.cz

Axians redtoo s.r.o.

Společnost se sídlem v Praze a Brně poskytuje zákazníkům jedinečnou škálu podnikových a technických ICT řešení, a to od samotného návrhu, přes implementaci až po provoz a bezpečnost.

Více informací na www.axians.cz