Proč pracovat pro nás

Naši zaměstnanci jsou základem našeho úspěchu. Díky jim, jejich talentu a dovednostem, VINCI Energies dosahuje výš ...

reasons_for_working_at_vinci_energiesNaši zaměstnanci jsou klíčoví pro úspěch skupiny – nejlépe reprezentují skupinu našim zákazníkům a implementují naše strategie. Z těchto důvodů jsou našim nejlepším aktivem pro společný pokrok vpřed. Proto nám vaše iniciativy, projekty a odhodlání uspokojit požadavky našich zákazníků a rozvíjet naše podnikání umožňuje pokračovat v úspěšné realizaci našich projektů. Proč by vás měla zajímat práce ve skupině VINCI Energies a proč by jste měli být ztělesněním ducha, kterým se odlišujeme od jiných společností ?

Protože rozvíjíme vaši podnikavost

Přebírání iniciativy, hodnocení rizik, přesná představa o úspěchu a jeho dosažení … Kultura skupiny VINCI Energies je založená na smyslu pro zodpovědnost a důvěře v naše týmy. Věříme v naše zaměstnance a jejich nápady. Přidejte se k nám a společně budujme budoucnost !

Protože naše různorodost je výhodou

Hledáme motivované muže a ženy, bez ohledu na jejich osobní profil, kteří budou sdílet naše nadšení pro to, co děláme. Nabízíme jim stejné příležitosti, přístup ke vzdělávání a možnost kariérního postupu. Naší silnou stránkou je společná touha dosáhnout úspěchu. Přidejte se ke skupině, která je hrdá na svoje lidské zdroje.

Protože vám pomůžeme rozvíjet vaše schopnosti

Investujeme do rozvoje schopností našich talentovaných zaměstnanců – nabízíme přizpůsobené vedení, školení, interní kariérní příležitosti … Vytváříme prostředí, které vám umožní zlepšovat vaše schopnosti, bez ohledu na profesní pozadí. Naplnění vašeho potenciálu nás dělá silnějšími.

Protože …

Skutečný úspěch je ten, který sdílíte.

Xavier Hullard generální ředitel VINCI, Reuil-Malmaison, FRANCE

reasons_for_working_at_vinci_energies2

Rosteme s přijímáním nových talentů, integrováním nových technologií a rozvojem různých přístupů. Shromažďování znalostí pro nás představuje jasný zdroj – podporujeme otevřené výměny a navazování kontaktů. Spolupráce mezi jednotlivými obchodními jednotkami a týmy, zejména prostřednictvím sítí, představuje součást naší každodenní práce. Sdílíme prostředky, know-how  činnosti. Práce ve VINCI Energies je prací ve skupině, kde se lidé učí jeden od druhého.

Přidejte se ke skupině VINCI Energies. Zobrazte si naše praktikantské a učňovské programy a pracovní nabídky.